Odkup samochodów

Korzystny odkup

SAMOCHODÓW KLASY PREMIUM


 

W Auto Spot możemy odkupić od Ciebie Twój samochód Klasy Premium.
Po weryfikacji auta i uzgodnieniu szczegółów, rozliczamy transakcję przelewem natychmiastowym.

ODKUPUJEMY SAMOCHODY


ZGŁOŚ SWÓJ SAMOCHÓD DO ODKUPU

 

Wypełnij poniższy formularz, a my złożymy Ci ofertę odkupu Twojego samochodu, bądź przedstawimy Ci alternatywne rozwiązania:

  Marka

  Model

  Rok produkcji

  Przebieg [km]

  Paliwo

  Wersja wyposażenia

  Bezwypadkowe

  Z polskiego salonu

  Serwisowany w ASO

  Wystawiam fakturę VAT23%

  Uwagi

  DANE KONTAKTOWE

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Auto Spot sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie, ul. Henryka Sienkiewicza 19, 05-800 Pruszków, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000667140, NIP 5223085378 moich danych osobowych w celu

  udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  Czytaj więcej

  w celach marketingowych tj.:

  - przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych obejmujących informację o asortymencie oferowanym przez Auto Spot sp. z o.o., w tym wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących,

  - przetwarzanie moich danych osobowych takich jak imię, nazwisko, adres korespondencyjny, adres email, telefon w celach marketingu asortymentu oferowanego przez Auto Spot sp. z o.o., zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Czytaj więcej

  Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.