Blog


11 maja 2022
sprzedaz_auta_przygotowanie_i_wycena.
Sprzedaż auta – jak je przygotować i wycenić? Podpowiadamy!
Powiększenie rodziny, chęć odświeżenia swojego garażu, a może spełnienie motoryzacyjnego marzenia – powodów zmiany samochodu może być wiele. Jak się do tego zabrać?
11 kwietnia 2022
wymiana opon
Wymiana opon – wszystko co powinieneś o tym wiedzieć
Przed nami coraz cieplejsze dni. Wymiana opon to czynność, o której powinniśmy już pomyśleć. Kiedy wymienić opony? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy!
31 marca 2022
Komis samochodowy. Czym jest i czy warto z niego korzystać?
Zakup samochodu używanego może okazać się niełatwym zadaniem. Co wybrać? Jakie auto spełni założone oczekiwania? Na pomoc przychodzi komis samochodowy!
16 marca 2022
Jak przygotować auto do długiej podróży?
Wiosna coraz bliżej, a to oznacza rozpoczynający się sezon na dalekie podróże. Planując wakacyjny wypoczynek wiele osób wybiera transport swoimi czterema kółkami.
4 sierpnia 2020
Wnętrze samochodu
Jak dbać o wnętrze samochodu? Sprawdź nasze porady!
Dbanie o auto to nie tylko mycie, polerowanie i woskowanie lakieru. Ważne jest także wnętrze. Jak o nie dbać i jakie kosmetyki zapewnią nam olśniewający efekt? Podpowiadamy!
3 sierpnia 2020
skrzynia biegów
Skrzynia biegów – jak o nią dbać?
Prawidłowe zachowania za kierownicą przyczyniają się do wydłużenia żywotności podzespołów samochodu. Jednym z kluczowych elementów każdego pojazdu jest skrzynia biegów. Jak o nią dbać, aby służyła nam przez długi czas?