O nas

OD PASJI DO PROFESJI


Jesteśmy Zespołem miłośników motoryzacji, którym drogę zawodową naturalnie wyznaczyła branża Automotive. Połączyliśmy swoje siły i wieloletnie doświadczenie w pracy z samochodami, aby tworzyć miejsce, w którym Profesjonalizm nie będzie tylko ładnym słowem, a podstawą każdego naszego działania.

Tak powstał Auto Spot – salon samochodów używanych klasy premium.

Zapinamy pas
i wrzucamy kierunek


W Auto Spot prowadzimy Twój samochód przez wszystkie etapy jego sprzedaży. Ustalamy kierunek działań i cel podróży – a to wszystko z gwarancją bezpieczeństwa transakcji i w drodze do satysfakcji wszystkich podróżnych.

Znamy dobre skróty


Skrót to synonim oszczędności czasu. Zależy Ci na szybkiej sprzedaży Twojego samochodu? Odkupimy go od Ciebie – za gotówkę.

W kierunku autostrady


Premium to nie tylko marka. Premium to nie tylko ilość koni pod maską. Premium to też pewność i transparentność. To także jakość współpracy, profesjonalizm i poczucie komfortu, nie tylko za kierownicą. Premium to również możliwość wyboru. W Auto Spot możesz wybrać dla siebie auto z oferty samochodów klasy premium, każde ze sprawdzoną historią i pochodzące wyłącznie z polskich salonów.

ZOBACZ TAKŻE