O nas — AutoSpot

Nasze usługi


Naszą podstawową usługą jest wyszukiwarka wynajmu i leasingu,
w której można znaleźć gotowe oferty. Wśród nich znajduje się:


wynajem samochodów sportowych i luksusowych

elastyczny najem - samochód przedkontraktowy, wynajem średnioterminowy

leasing operacyjny

leasing finansowy

leasing z wysoką wartością rezydualną (wysokim wykupem)

wynajem długoterminowy

Dodatkowo, nasz dział samochodów używanych chętnie przedstawi ofertę na odkup Twojego dotychczasowego pojazdu, wystarczy że wypełnisz przygotowany przez nas formularz.

Klienci i ich potrzeby


Auto Spot odpowiada na szereg potrzeb w zakresie mobilności, zarówno wśród osób fizycznych jak i firm. Wśród nich można wyróżnić:

 
  • osoby fizyczne, dla których dedykujemy rozwiązania typu kredyt konsumencki lub wynajem dla osób fizycznych
  • mikro i małe przedsiębiorstwa, które poszukują swojego pierwszego/pierwszych środków transportu. Ich potrzebom odpowiada najem średnio oraz długoterminowy.
  • firmy z sezonowym zapotrzebowaniem na pojazdy z pewnością zainteresują się elastycznym najmem średnioterminowym – auta używasz dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Poza sezonem oddajesz do wypożyczalni i nie płacisz za okres przestoju.
  • średnim i dużym przedsiębiorstwom dedykowany jest wynajem długoterminowy lub leasing z wysoką wartością rezydualną. Dzięki temu flota pojazdów jest zawsze nowa, generuje przewidywalne koszty i zapewnia stabilność procesów w firmie.
  • pracowników działów administracji i zarządzania flotą zapraszamy do współpracy w charakterze dostawcy uzupełniającego Z nami szybko zorientujesz się w aktualnych cenach i dobierzesz dodatkowy pojazd w przypadku usterki, kradzieży czy wypadku.
  • środki zamrożone w samochodach szybko odzyskasz dzięki ofertom z naszego działu samochodów używanych. Odkupimy Twój pojazd za gotówkę!