Nasza misja

Prostą drogą do celu


Współpraca z Zespołem Auto Spot to prosta droga do osiągnięcia celu. Nie lubimy ostrych zakrętów i wybojów. Wyznajemy jasne zasady i wartości, których konsekwentnie przestrzegamy niezależnie od formy współpracy.
Dlatego możesz być pewny, że zyskasz:

Bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo transakcji jest dla nas priorytetem! Nasze doświadczenie w branży automotive pozwoliło nam wypracować najlepsze praktyki dotyczące każdego aspektu naszej działalności. Są one gwarantem bezpieczeństwa podejmowanych przez nas działań i stanowią zabezpieczenie dla Klienta na każdym etapie współpracy. Odpowiedzialnie podchodzimy także do ochrony samochodów, przechowując je na monitorowanym, chronionym parkingu podziemnym w specjalnie wyznaczonej strefie.

Oszczędność czasu


Sprzedając auto z naszym zespołem oszczędzasz swój czas, który możesz poświęcić na inne aktywności, odpoczynek albo pracę. Nie musisz już dopasowywać planu dnia do potencjalnych kupujących. Zajmiemy się całym procesem sprzedaży auta – od jego przygotowania do sprzedaży, aż po wydanie i formalności.

Elastyczność


Dla Twojej wygody dopasowujemy się do Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne potrzeby, a na rynku nie ma dwóch identycznych samochodów. Z każdym Klientem pracujemy indywidualnie, realizując konkretną strategię sprzedaży, dopasowaną do jego priorytetów. Chcesz skorzystać z naszych usług, ale potrzebujesz auta na co dzień? Dla nas to nie problem – sprawdź naszą elastyczną ofertę zarządzania sprzedażą w wirtualnym salonie!

Doświadczenie


Czasu i doświadczenia nie można kupić. Auto Spot to Zespół miłośników motoryzacji, który przez lata pracy w branży Automotive rozwija swoją wiedzę i pasję do samochodów. Stworzyliśmy Auto Spot, by wyznaczać własne standardy w obsłudze Klienta i w skutecznym przeprowadzaniu procesu sprzedaży. Nasze zaangażowanie i wiedza są gwarantem profesjonalizmu i bezpieczeństwa każdej transakcji. Wykorzystamy mocne strony Twojego auta do realizacji ustalonej strategii sprzedaży. Wiemy, jak to robić!

Atrakcyjność oferty


Uczynimy Twoją ofertę wyjątkową. W ogłoszeniu Twojego auta zamieścimy profesjonalne zdjęcia oraz rzetelny, obszerny opis. Ofertę wesprzemy usługami dodatkowymi, takimi jak finansowanie, ubezpieczenie, przedłużona gwarancja czy możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu. To wszystko powoduje, że nasza oferta jest kompletna, a tym samym pożądana przez Klientów. Nie opieramy się na najlepszych praktykach - my je kreujemy!

Zasięg oferty


Nasze oferty sprzedaży promujemy na portalach ogłoszeniowych, społecznościowych oraz naszej stronie firmowej. Twoja oferta trafi również do odbiorców hurtowych poza granicami Polski. Dotrzemy także do Klientów, którzy już nam zaufali i stale korzystają z naszych usług.

ZOBACZ TAKŻE