Auto Spot Premium Experience


 

Auto Spot Premium Experience to autorski, prestiżowy program obejmujący najlepsze samochody z oferty naszego salonu. W ramach programu przyznajemy Certyfikat Jakości stanowiący potwierdzenie pozytywnego przejścia naszej rygorystycznej weryfikacji przez poszczególne auta.


Program certyfikowanych samochodów używanych
Auto Spot Premium Experience to:

i1

Sprawdzony stan techniczny

Szczegółowa weryfikacja (w zakresie mechanicznym oraz elektronicznym) najważniejszych podzespołów przy użyciu zaawansowanego sprzętu diagnostycznego wraz z testem drogowym.
i3

Udokumentowany przebieg

Kompletna historia serwisowa auta potwierdzona wpisami do książki serwisowej bądź fakturami. Pełna wiedza o przeszłości i pochodzeniu danego egzemplarza, a także weryfikacja prawdziwości jego przebiegu.

i5

144 punkty kontrolne

Rygorystyczne sprawdzenie pojazdu zgodnie ze 144 punktami kontrolnymi to pewność, że auto jest w najlepszym możliwym stanie - zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym.
i7

Bezpieczeństwo transakcji

Weryfikacja aktualnego stanu prawnego pojazdu przeprowadzona przez doświadczonych specjalistów to podstawa bezpieczeństwa każdej transakcji w Auto Spot.

i9

Jazda testowa

Samochody z oferty Auto Spot są gotowe do jazdy testowej. Wystarczy umówić się na jazdę próbną i na miejscu okazać ważne prawo jazdy.
i2

Finansowanie

Świadczona w salonie Auto Spot usługa finansowania auta skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Atrakcyjne formy finansowania leasingiem, kredytem bądź pożyczką.

i4

Ubezpieczenie

Kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa aktywna już od momentu wyjazdu z salonu. Najlepsza oferta przygotowywana we współpracy z kilkunastoma towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz pomoc we wszystkich formalnościach.
i6

Odkup samochodu

Bezpłatna wycena Twojego dotychczasowego samochodu oraz możliwość pozostawienia go w rozliczeniu przy zakupie nowego auta z Auto Spot.

i8

Zdalna sprzedaż

Mail, telefon, wideopołączenie - w Auto Spot jesteśmy dostępni w wielu kanałach cyfrowych. Łatwo poznasz swoje przyszłe auto i dopełnisz wszelkich formalności związanych z zakupem - wszystko to możesz zrobić zdalnie.
i10

Certyfikat jakości

Auto w pełni spełniające rygorystyczne wymagania Auto Spot otrzymuje w ramach programu dedykowany Certyfikat Jakości. To potwierdzenie pewności zakupionego pojazdu, a także zwiększenie jego wartości przy późniejszej odsprzedaży.

Znajdź swoje wymarzone auto

w programie Auto Spot Premium Experience