New Procurement for AI Leaders:
join the first AI lounge!


Miej realny wpływ na przyszłość
nowoczesnych narzędzi dla Zakupów.


Przystąp do
BETA testów platformy.


Down

Oddajemy w ręce branży #PROCUREMENT narzędzie AI nad którym
pracujemy od kilku miesięcy:
innowacyjna platforma analizy danych i kalkulacji potencjalnych oszczędności.

Unikalne cechy naszego rozwiązania


Przetestuj, podziel się opinią i przekonaj się jakie korzyści płyną z zastosowania Sztucznej Inteligencji w codziennej pracy zakupowca. Wyprzedź konkurencję i ogranicz ryzyka wynikające ze współpracy z dostawcami. Wypełnij formularz i dołącz do grona firm, które przystąpią do BETA testów platformy.

Zapisz się do testów

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Spot Sp. z o.o., ul. Henryka Sienkiewicza 19, 05-800 Pruszków, NIP: 5223085378, REGON: 366730864, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000667140 w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest OptiBuy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jan Kazimierza 3, 01-248 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji fazy testowej, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia.