Skup Aut Luksusowych Warszawa • Dealer Samochodów Premium - Auto Spot
 

SPRZEDAJ Z NAMI SWÓJ SAMOCHÓD

Wypełnij poniższy formularz, a my złożymy Ci ofertę odkupu za gotówkę oraz przedstawimy alternatywne rozwiązania sprzedaży Twojego auta.

Uprzejmie informujemy, że kupujemy wyłącznie samochody o udokumentowanej historii, o wartości nie mniejszej niż 50 000 PLN.


Marka
Model
Rok produkcji
Przebieg [km]
Paliwo
Skrzynia biegów
Wersja wyposażenia
Silnik - moc [KM]
Bezwypadkowe
Z polskiego salonu
Serwisowany w ASO
Wystawiam fakturę VAT23%
Uwagi

DANE KONTAKTOWE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Spot Sp. z o.o., ul. Stalowa 27/29, 05-800 Pruszków, NIP: 5223085378, REGON: 366730864, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000667140, kapitał zakładowy: 30.000,00 zł w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia.

Skup aut luksusowych – Warszawa

Auto Spot oferuje zakup samochodów luksusowych dla klientów z Pruszkowa, Warszawy i okolic. Oferta obejmuje zakup auta za gotówkę lub kompleksowe wsparcie przy sprzedaży samochodu – od przygotowania go do sprzedaży, przez stworzenie oferty sprzedażowej, aż po kontakt z potencjalnymi kupującymi oraz finalizację formalności. Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy odkup samochodów luksusowych oraz pomagamy w sprzedaży

Chcesz sprzedać auto za satysfakcjonującą cenę? Odwiedź Auto Spot, który pomaga klientom sprzedać samochód luksusowy na jak najkorzystniejszych warunkach. Nasza pomoc, którą świadczymy jako dealer samochodów używanych w Pruszkowie, obejmuje:

  • weryfikację stanu technicznego i prawnego auta (własność, historia serwisowa i wypadkowa, ewentualne usterki i uszkodzenia)
  • wycenę samochodu – określamy cenę ofertową i transakcyjną oraz wspólnie planujemy strategię sprzedaży Twojego auta
  • przygotowanie zdjęć, stworzenie atrakcyjnej oferty i jej publikację oraz reklamę w internecie,
  • porady dotyczące poprawy atrakcyjności samochodu pod względem sprzedażowym (auto detailing, naprawa ewentualnych uszkodzeń wraz ze wskazaniem, gdzie można je wykonać)
  • kontakt z zainteresowanymi klientami (telefoniczny, mailowy)
  • prezentację pojazdu
  • negocjacje cenowe
  • rozliczenie oraz finalizację formalności (ubezpieczenie, rejestracja w wydziale komunikacji)
  • usługi dodatkowe (pośrednictwo w uzyskaniu kredytu lub leasingu, gwarancja)

Salon samochodów używanych klasy premium w Pruszkowie dysponuje własnym, chronionym parkingiem w garażu podziemnym w galerii handlowej Nowa Stacja Pruszków. Oferujemy również możliwość sprzedaży wirtualnej – jako sprzedający możesz korzystać z samochodu w trakcie trwania procesu sprzedaży, a my kontaktujemy się dopiero wówczas, gdy znajdziemy klienta, który zechce kupić Twoje auto. Zapraszamy do kontaktu!

ZadzwońNapisz