Samochody Używane Piaseczno • Dealer Samochodów Używanych. Salon - Auto Spot

Jak to działa?


1

Wycenimy Twoje auto

Sporządzimy wycenę samochodu i przygotujemy indywidualną strategię sprzedaży Twojego auta

2

Wypromujemy ofertę sprzedaży

Przygotujemy profesjonalne zdjęcia oraz rzetelny opis. Zapewnimy maksymalny zasięg i jakość Twojej oferty

3

Sprzedamy Twój samochód

Znajdziemy klienta na Twoje auto, przeprowadzimy proces sprzedaży, dopilnujemy formalności

4

Wypłacimy środki

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przekażemy na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy


Co zyskujesz współpracując z nami?Zobacz jak może wyglądać Twoja oferta


Sprawdź nasze usługi


Komis

Samochody używane Piaseczno

Dealer aut luksusowych AutoSpot oferuje klientom z Piaseczna samochody używane renomowanych marek z 12-miesięczną gwarancją. Jeśli poszukujesz nowego samochodu i nie masz czasu na samodzielne weryfikowanie jego historii serwisowej, odwiedź nasz salon samochodów używanych w Pruszkowie. Możesz u nas zostawić posiadane auto w rozliczeniu i wziąć nowe, ponieważ AutoSpot to także skup aut luksusowych w Pruszkowie. Dealer samochodów używanych zapewnia kompleksowe wsparcie zarówno w procesie sprzedaży, jak i kupna pojazdu, obejmujące m.in. pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu lub umowy leasingowej. Zapraszamy do kontaktu.

Bądź premium, postaw na luksusowe samochody używane od AutoSpot

Nasza oferta skierowana do klientów z Piaseczna obejmuje samochody używane luksusowe, takie jak BMW, Volvo, Audi, Mercedes i inne. Sprzedajemy jedynie samochody o wartości 50 00 złotych i większej, których historia serwisowa jest szczegółowo udokumentowana. Wykluczamy auta o dużych usterkach powypadkowych. Wszystkie samochody używane pochodzą z polskich salonów, a kupujący otrzymują 12-miesięczną gwarancję na kupione auto. Co więcej, nasz salon samochodów używanych w Pruszkowie pomaga uzyskać kredyt lub korzystną umowę leasingową. Jako dealer samochodów używanych pod Warszawą zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z Piaseczna, którzy chcą kupić samochody używane dla siebie i swoich pracowników.

Sprzedaj auto z pośrednictwem AutoSpot

AutoSpot to również skup aut luksusowych w Pruszkowie, który oferuje skuteczne pośrednictwo w sprzedaży aut klasy premium. Kompleksowa oferta obejmuje wycenę auta, przygotowanie oferty oraz kontakt z potencjalnymi klientami. Sprzedający może dalej jeździć swoim autem lub pozostawić je na podziemnym parkingu znajdującym się pod Galerią Handlową Stacja Pruszków będącym pod opieką firmy ochroniarskiej. Zapraszamy do kontaktu!

 

Czy wiesz, że... ?

null

Wszystkie samochody Auto Spot są zwolnione z podatku PCC3 w wysokości 2%? Pozwól nam uczynić Twoją ofertę bardziej atrakcyjną!

null

71% procent klientów segmentu Premium kupuje samochody u dealerów? W Auto Spot nabywca może sprzedać auto w rozliczeniu, na miejscu wybrać ofertę finansowania oraz ubezpieczenia.

null

Samochody z oferty Auto Spot są objęte 12-miesięczną gwarancją dealerską?

NEWSLETTER

Zostańmy w kontakcie

Nie pozwól, aby coś Cię ominęło! Zostaw swój adres e-mail, aby być informowanym na bieżąco o nowych ofertach i wyjątkowych okazjach.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji marketingowych, zgodnie z Polityką prywatności
ZadzwońNapisz